Autodoprava, kontejnery a odvoz Plzeň

Menší vyklízecí firma nabízí kompletní vyklízecí práce v lokalitě Plzeň, Nýřany, Starý Plzenec, Dobřany, Přeštice, Stříbro

  • Vyklízení bytů a pozůstalostí Plzeň a okolí
  • vyklízíme půdy, sklepy, nebytové prostory,
  • garáže, vyklízení chaty, pozemků,
  • po nájemnících, úklidy bytu,
  • vyklízení bytových i nebytových prostor,
  • demontáž nábytku, odvoz a likvidace spotřebičů,
  • odvoz na sběrný dvůr, likvidace nábytku a elektroodpadu

Prohlídky prostorů, možno kdykoli vč. víkendů.

Cenové nabídky na vyklízení bytů, Vám můžeme poskytnout také online prostřednictvím našeho poptávkového formuláře na vyklízení bytů, stačí popsat o co jde a zanechat na sebe kontakt. V případě nejasností se Vám ozveme a domluvíme si s Vámi prohlídku, samozřejmě přizpůsobíme se vašemu času, prohlídka je nezávazná.

Pokud máte málo času, tak stačí zaslat fotografie nabízeného vybavení a my se podíváme touto cestou na zařízení bytu které nabízíte k likvidaci. Většinou naši cenovou nabídku, obdržíte do druhého dne od přijetí zprávy na vyklízení bytu.

Nová služba vyklízení bytů zdarma

Musí jít o věci nerozbité a co v nejlepší kvalitě ale je možno se domluvit na vyklízení zdarma i v případě že v bytě bydleli vetešníci, sběratelé popř. další lidé co dříve rádi nakupovali na hromadili. Stává se že někteří lide mají doma věci až po strop a ani neví k čemu jim to je, ale přesto to nevyhodí. Jednoho dne nový majitelé takové nemovitosti prostě uznají že je vše potřeba vyklidit a vyhodit do přistaveného kontejneru.

Nechat odvézt na skládku a byt si pak zařídí dle svého vkusu. Reagujeme na přání zákazníku a to snížit ceny za vyklízení bytů a odvoz odpadů, rozhodli jsme se v případě cennějších věcí tyto zakázky slevit dle druhu zařízení. Pokud máte byt který je určený k vyklízení, tak nás neváhejte kontaktovat. Máme zájem o výkup veteše, nábytku, autodíly tedy staré díly na auta, dřevěné předměty a obrazy.

Nemáme zájem o vyklízecí služby zdarma typu daruji uhlí, mám dva metráky ve sklepě, ani nemáme zájem o skříně z doby komunismu, tento nábytek je spíše na vyhození a odvoz kontejnerem na skládku, než-li k vyklízení zdarma.

Více informací na www.vyklizenizdarma.cz