Vyklízení bytů a odvoz odpadů Plzeň, autodoprava, kontejnery Plzeň Nýřany, Stříbro, Starý Plzenec, Dobřany, Přeštice

Ceník odvoz odpadu

Odvoz odpadu od 500,- Kč za tunu ( velké kontejnery od 3 tun ) 9 m3 popř. 20 m3

Drobný odvoz dodávkou od 1 000 Kč , kontejnery 3 000 – 5 000 Kč

V cenách za kontejnery je zahrnuto.

Cena za skládku, pronájem kontejneru, doprava ( Plzeň, Hořovice, Mýto, Rokycany, Starý Plzenec, Dobřany, Hrádek, Nýřany, Stříbro, Přeštice )

  • Odvoz odpadu z bytu, vyklízecí práce, drobný odvoz
  • odvoz odpadů z půd a sklepů, nebytových prostor,
  • vyklízení garáží, odvoz odpadů z chaty a pozemků,
  • vyklízení a odvoz po nájemnících
  • úklid bytových i nebytových prostor,
  • demontáž nábytku, odpojení spotřebičů,
  • drobné bourací a demoliční práce

Kovový odpad ( plechy, trubky, litina ) při větším množství odečteme z ceny za odvoz. Odpady které neodvážíme jsou ,, Nebezpečný odpad (eternit a azbest). K dispozici na drobný odpad z bytu a pro pohodlné zaparkování, máme dodávkový vůz.

Odvoz odpadu a vyklízení pozůstalostí

vyklizenibytu.net se postará o vyklízení sklepů, vyklízení kůlny a jiných objektů. Pracujeme také o víkendu, je o svátcích a v neděli nemůžeme přistavovat kontejnery. Jinak ostatní služby jsou bezproblémové. Nemusíte si brát volno v práci a řešit co a kdy budete mít čas na vyklízení chaty a nebo vyklízení bytu. Stačí se s námi domluvit, přijedeme a vyklízení zvládneme bez Vaší přítomnosti.

Před dokončením Vás budeme kontaktovat, že je vše vyklizené, naložené a že jsme hotový. Po dohodě zameteme a očistíme byt, sklep, kůlnu od pavučin. Vyklízení zdarma vzniklo jen kvůli požadavkům zákazníku. Kvůli vysoké ceně za práci zhruba jde kolem 200 Kč / hod. / pracovník. A odvoz odpadů i několik tisíc. Po detailní prohlídce při vyklízení bytů, je patrné že často lidé vyhazují starožitnosti a jiné věci do kontejneru.

Pokud budete chtít ušetřit z ceny za vyklízení, tak neváhejte a objednejte si u nás prohlídku na vyklízení zdarma. Tato prohlídka je nezávazná a bezplatná. Při osobní prohlídce Vám ihned zdělíme, možnost vyklízení zdarma příp. vyklízení za cenu, která je oboustranně výhodná.

V dnešní době už nebude nikdo nic dělat zdarma, a to dřív byli doby kdy Vám soused dal vajíčka, kafe zdarma.

Více informací na www.vyklizenizdarma.cz