Vyklízecí práce, odvoz Rokycany, Mýto, Hrádek a okolí. Pro vyklízení bytů a odvoz odpadů nás kontaktujte, jsme Vám k dispozici  i víkendy. Cenové nabídky a prohlídky na vyklízecí práce objektů a bytu jsou bezplatné.

Lidé nabízejí odvoz železa zdarma, tento šrot je dobrý ale těžký, pokud se nakládá a vynáší z domu ručně. Pokud potřebujete partu lidi kteří to vyklízení, naložení železa a odvoz zvládnou, tak to pak jsme pro Vás nejvhodnějším řešením.

Přijedeme třeba i o víkendu, naložíme do našich vozů a následně odvezeme. Stěhování a odvoz nám pokryjí náklady za poskytnuté služby.

Dále nabízíme: práce možno i o víkendu.

  • odvoz odpadů po nájemnících a úklid bytů
  • vyklízecí práce bytových i nebytových prostor
  • demontáž nábytku, odpojení spotřebičů a odvoz
  • likvidace černých skládek, likvidace nábytku
  • vyklízení půd, sklepů, nebytových prostor
  • vyklízení garáží, vyklízení chat, pozemků

Ceník

Vyklízení pracovník 150  až 200  Kč / hod.
Sutě 300 Kč až 400 Kč tuna ( odvoz  kontejnery zvedne až 5 tun )
Objemný odpad z domu a zahrady od 500 Kč za tunu

Nová služba vyklízení bytů a výkup pozůstalostí

Tak to byli lidi rádi když měli něco zdarma. Vyklízení bytů zdarma funguje trochu jinak a to protihodnotou. Vyklidíme zdarma ale ! Ptáte se nás co nás zajímá na předměty, jsou to starožitnosti. Vybraný druh nábytku, porcelán, sklo, obrazy a jiné už od pohledu cenné věci. Nemusí jít o cenné věci u vyklízení bytu, stačí aspoň hodně veteše.

Třeba po nějakém sběrateli něčeho příp. lidé co dostávali hodně darů. Před nedávnem jde byli na vyklízení zdarma, šlo o pozůstalost po paní učitelce. Ta měla doma plné skříně dárku od svým žáků. Učila pomalu celý život. Umíte představit kolik toho bylo. Sice nešlo o cenné věci ale bylo tam hodně dále použitelných věci.

Více informací na www.vyklizenizdarma.cz

Prohlídky prostorů a cenové nabídky jsou bezplatné.