Jsme menší vyklízecí firma z Berouna. Nabízíme kompletní služby v oblasti vyklízení bytů, domů a jiných prostor. Odvoz odpadu zajišťujeme jak dodávkou tak i kontejnery. Cenu za služby Vám dáme předem.

Nabízíme kompletní vyklízecí práce a to pro občany kteří potřebují vyklízení nemovitostí, pozůstalostí, byty po nájemnících ale také nabízíme naše služby pro družstva a pro firmy. Naši nabídku je u nás možno objednat od pondělí do neděle, tedy na jakýkoli den v týdnu. Pokud tedy potřebujte využit naši nabídku, a myslíte že před domem bude místo k zaparkování dodávky popř. kontejneru, tak nastoupíme jakýkoli den a to hned od rána.

Pokud se hůře parkuje před domem, tak nabízíme naše práce také na odpolední dobu a to klidně od tří hodin do večera. Byt budete mít tak vyklizen během několika málo hodin.

Pro bytové družstva nabízíme nejvýhodnější cenové nabídky, a to na likvidace a úklid vč. odvozu jakéhokoli prostoru. Platba je možno také na fakturu. V případě dlouhodobé spolupráce jsme schopni všem zákazníkům nabídnou slevu dle druhu zakázky a to ve výši až třiceti procent z konečné ceny za naše služby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, jsme Vám k dispozici v jakýkoli den.

Řešíte kompletní pozůstalost? Jako jedna z mála firem nabízíme ve spolupráci s firmou vyklízení zdarma, služby a to likvidace pozůstalostí v bytech a domech a to bezplatně. Vykoupíme a odvezeme cokoli cenného i méněcenného. Musí jít o kompletní pozůstalost a to vč. starého nábytku, porcelánu a knih. Některé cenné věci je možno i vykoupit, vše záleží na vzájemné dohodě a na stavu nabízených věcí. V případě dotazů nás kontaktujte popř.

Více informací na www.vyklizenizdarma.cz